Hurda bakır

Avrupa yakası, İstanbul’da hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Madeni hurda alımı yapmaktayız. Aldığımız hurdaların başında hurda bakır ve hurda alüminyum gelmekte. Fiyat teklifimiz sektörde bulabileceğiniz en uygun teklif olacaktır. Bunun garantisini gönül rahatlığı ile verebiliriz.

soyma bakır kablo

Eğer kablo hurdanızı soyulmuş olarak satıyorsanız bu sizin avantajınıza olacaktır. Zira soyulmamış bakir kablonuz için belirli bir oranda dara işlemi uygulanacaktır. bunun sebebi, kablonun yüzeyindeki plastiğin maddi açıdan değerinin olmayışıdır. fakat yine de dara işlemi genelde göz kararı yapıldığından bu sizin avantajınıza sonuçlanır. Nede olsa müşteri memnuniyeti işimizin bir parçası. Deneylerimize dayanarak söylüyoruz genelde her iki taraf da memnun kalır. Ne de olsa 10 yıllık tecrübe konuşuyor.

Hurda lama bakır

Hurda lama bakır diye tabir edilen şey aslında belirli bir kalınlığı olan bakır levhadır diye biliriz. Kullanım maksadına gelecek olursak öncelikli olarak enerji sektöründe kullanıldığını söyleye biliriz. Bakır elektriğe karşı düşük direnç gösteren tam iletken bir metaldir. Bu da bakırı endüstriyel alanda oldukça kullanışlı kılar. Ancak her ürünün olduğu gibi bakırın da kullanıldığı yere göre bir kullanım ömrü ola bilir. Bakır kolay şekil alan yumuşak bir metaldir. Bu da Hareketli bir parça olarak kullanıldığında çabuk aşınabileceği anlamına gelir. Aşının malzeme zamanla işlevini yitirir. ve hurda durumuna düşebilir. Ancak Bakır kıymetli de bir metal olduğu için geri dönüşüme kazandırılması gereklidir. Bereketli metal olarak bizim işimiz de işte tam da budur. Metallerin geri dönüşüme kazandırılması. Hurda bakır dahil Geri dönüştürülebilecek her türlü metal için bizi araya bilirsiniz.

Hurda Motor

Hurda motor olarak kast ettiğimiz şey çoğunlukla endüstriyel alanlarda kullanılan elektrik ile çalışan iki yada üç fazlı motorlardır. Bu motorların kullanılamayacak duruma gelmesi sonucunda, bir şekilde geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Bereketli metal olarak Madeni hurdaların geri dönüştürülmesi alanında çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda elinizde bulunan hurda motorlar da dahil olmaz üzere, her türlü hurda malzemeyi almaktayız. Endüstriyel alanda kullanılan motorlar dışında genelde dolaplarda karşılaştığımız soğutma amaçlı kullanılan motorları da almaktayız.