Hurda demir

İstanbulda'da Hurda demir alan hurdacıyız. Hurda malzeme alımı yapmaktayız. Aldığımız hurda malzemenin büyük çoğunluğunu inşaat demiri, çelik konstüksüyon gibi yapı malzemeleri oluşturmakta. Bunun dışında; kullanılamaz durumdaki hurda makieleri de almaktayız. Hurda demir fiyatları malın cinsine göre veya zaman içinde sürekli olarak değişmektedir. Bu yüzden buraya sabit bir fiyat yazamıyoruz. Ancak bizi sayfada bulunan telefon numarası ile ararsanız. Siz değerli müşterimizin satmakta olduğu malına göre en iyi fiyatı biçebiliriz.

Hurda demir fiyatları

Hurda demiriniz varsa ve satmak istiyorsanız, Güncel hurda demir fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Telefon numaramız sayfanın alt ve üst bölmelerinde mevcuttur. Hızlı iletişim butonlarını kullanarak doğrudan bizimle iletişim kura bilirsiniz.

hurda demir alan yerler

Hurda demir alan yerlerimiz İstanbul’un iki yakasında da mevcuttur. Maksadımız istanbulun dört bir yanındaki siz değerli müşterilerimize en kısa sürede en iyi hizmeti vermektir. Bu bağlamda işletmelerimizi deyim yerinde ise istanbu'lun dört bir yanına dağıtmış bulunmaktayız. İşletmemiz 4 faklı ilçede hizmet vermektedir. Bu ilçeler şu şekildedir

Avrupa Yakasında bulunan iş yerlerimiz

Avcılar'da hurdacı:

Avrupa yakası, Avcılar’da hurdacı olarak çalıştığımızı daha önce de belirtmiştik. Hurdacılık sektörüne giriş yaptığımız ilk günden beri işletmemiz Avcıların tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Avcıların neresinden ararsanız arayın dakikalar içerisinde orada olacağız. Telefon numaramız sayfada mevcuttur. Dilerseniz Bize yine sayfada bulunan adresimiz ile de ulaşabilirsiniz. siz değerli müşterimize bir bardak çay ikram etmekten mutluluk duyarız.

Beylikdüzü hurdacı:

Beylikdüzü için İlçe bazında düşünüldüğünde, hurda demirin fiyat farkı olarak Avrupa yakasındaki değer ilçelerden bir fakı yoktur. Ancak iki faklı yaka arasında fiyat farkı oluşa bilmektedir. Bu piyasadaki malın çokluğu veya kalitesi gibi sebeplerden ötürü kaynaklanabilir.

Anadolu yakasında bulunan iş yerlerimiz

Ümraniye'de hurdacı:

Ümraniye’de hurdacılık yapmaktayız. Hurda demir alıyoruz. bunun yanında hurda bakır, alüminyum, krom gibi diğer madeni hurdaları da elbetteki alıyoruz. Türü ne olursa olsun. Elinizde yüksek miktarda hurda malzeme varsa bizi arayın. otuz dakika içerisinde hizmet garantisi veriyoruz.

Ataşehir'de hurdacı:

Ataşehirin tüm semtlerinden hurda demir almaktayız. Bunun yanında bina yıkım hizmeti ve ikinci el malzeme alım satımı da yapmaktayız. Lütfen bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Hurda demir ne kadar

Hurda demir ne kadar sorusuna bir yanıt arıyorsanız eğer bu sayfada bir cevap bulamazsınız. Fiyat öğrenmek istiyorsanız veya satılacak hurda demiriniz varsa sayfada mevcut olan telefon numarasını kullanarak bize ulaşabilirsinz.